هشتمین دوره مسابقات پژوهشی سلام کاپ

مسابقات پژوهشی مجموعه مدارس سلام با عنوان سلام کاپ جشنواره‌ای است متشکل از دو بخش دستاوردهای علمی و مسابقات پژوهشی که هر ساله با هدف تقویت و توسعه روحیه تحقیق و پژوهش در سطح دانش‌آموزی برگزار می‌گردد.
در بخش دستاوردهای علمی این جشنواره؛ اختراعات، اکتشافات و مقالات شرکت‌کنندگان در ۱۱ حوزه‌ی برق و الکترونیک، علوم انسانی، مکانیک، هنر و عکاسی، ادبیات و زبان فارسی، ریاضی، شیمی، فیزیک و اخترفیزیک، پزشکی و علوم زیستی، کامپیوتر و معماری به رقابت می‌پردازند.
در بخش مسابقات، دست‌سازه‌های دانش‌آموزان در حوزه‌های رباتیک، هوافضا، آی تی، ماشین‌های شیمیایی و سازه‌های ماکارونی به رقابت گذاشته می‌شوند.

این جشنواره هر ساله در یکی از دانشگاه‌های مطرح پایتخت نظیر دانشگاه شهید رجایی، دانشگاه شهید عباسپور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و … برگزار می‌گردد.

مقام های برتر هشتمین دوره مسابقات پژوهشی سلام کاپ

  • مقام اول فوتبالیست وزن آزاد: سید ارشیا ایزدی، دانیال صفاریان، محمد امین رحمانی سروش مستوفی
  • مقام اول  هاورکرافت: امیرعلی غلامی ، امیرعلی کاظمی، سورنا خدایار، فراز خرم آبادی
  • مقام اول ماشین شیمیایی:  امیر عرشیا اسماعیل زاده، محمد متین مسلمی، آرمان معروف
  • مقام دوم فوتبالیست سبک وزن:  کیاشا فیضیان ، محمد صالح پوریان، مسیحا نجبایی،  محمدمتین نعمت الهی،پوریا عزیزی
  • مقام دوم تورنمنت برنامه نویسی: آرمین عطارد ، باربد زاهدی
  • مقام سوم  تورنمنت برنامه نویس: حسین مهریاری ، علیرضا کابلی
  • مقام سوم فوتبالیست سبک وزن: آرین ایزدپناه ، رادین خوانساری، علی کیانوش،محمدرضا امین الدوله
  • مقام سوم راکت آبی سبحان عزیزی ، محمدحسین فقیهی ، حسام الدین حجتی
  • مقام سوم کواسپیس پیشرفته:  علیرضا آقایاری،کسری علی اکبرشیرازی،سیدعلی طاهری پوریا حجاریان کاشانی
  • مقام سوم مسیریاب: ایلیا عبداللهی،اوستا عبدالحسین پور،مهدی ریسمان سنج
  • مقام سوم ماشین شیمیایی: مسیحا علیین، کیارش دلدار کاشانی، آرسام پاک سرشت
  • لوح تورنمنت برنامه نویسی هیراد سجده ، آرمان سیری
  • لوح تورنمنت برنامه نویسی آرتین عزیزیان ، امیر محمد نظامی
  • لوح راکت آبی علیرضا انصاری
  • لوح راکت آبی امیررضا جعفریان ، آرتین خدادادی،پارسا ابوالحسنی
  • لوح  فوتبالیست سبک وزن تکین فتحی زاده، اردشیر منصوری، هومان میرمطلبی، امیرمحمد کدخدایی
  • لوح مسیریاب امیرطاها جوانمرد،پدرام حاج کاظمیان،سینا اصطهبانانی،علی روشناس ، محمدامین چراغزاده

اسامی نفرات برتر پروژهای پژوهشی سلام کاپ

  • مقام اول مکانیک آرمین عطارد، باربد زاهدی
  • مقام اول  پژوهش پزشکی کورش نجاتی
  • مقام اول معماری امیرسالار ناصری، رادین یونسی، مهیار دهقانی، سینا اتحادیه
  • مقام دوم پژوهش پزشکی  پارسا بیهقی
  • مقام دوم پژوهش پزشکی  علی عبادی، بارمان غریبی
  • مقام دوم  معماری کارن احمدی، علی غمین، آرسام شعرایی راد
  • مقام دوم  معماری آرمین ممیز سیاهکل، یزدان مرتجی، آرتین حسین زرندی
  • مقام سوم  معماری پارسا انصاریان، سپنتا ترهنده، محمدمتین الهی، علی زهدی
  • مقام سوم پژوهش پزشکی آرین ایزدپناه، ایلیا بیات ترک
  • لوح  پژوهش پزشکی محمدفربد کریمی راد،  علیرضا فرج پور، آرین فیوضی، بردیا نشاطی
  • لوح   پژوهش پزشکی علیرضا عباسی
  • لوح  پژوهش پزشکی پرهام یعقوبی، علی سینا قیدی، امیرعلی شفیعی
  • لوح  معماری  هانی بنکدار، آرشان چراغی، علیرضا سبحانی، برسام پاکزادیان
  • لوح  معماری  محمدامین سالمی، ایلیا رفیع زاده فراهانی، آریان محسنی کیا، رادین نصیری
  • لوح  معماری ایلیا خلج تهرانی، ماژان بدرکوهی، ایمان خلجی

برای شرکت در مسابقات ابتدا باید در سایت مدرسه و یا مرکزی که از آن قصد شرکت در مسابقه را دارید، با استفاده از منوی ثبت نام، ثبت نمایید. دقت داشته باشید، تیم ها با توجه به مراکزی که از آن شرکت کرده اند تقسیم بندی می شوند. در صورتی که به صورت آزاد می خواهید در مسابقات شرکت کنید. نام مرکز را آزاد وارد نمایید. یادآوری این نکته الزامی است که شرکت برای عموم مدارس کشور آزاد می باشد.