نهمین دوره مسابقات پژوهشی سلام کاپ

مسابقات پژوهشی مجموعه مدارس سلام با عنوان سلام کاپ جشنواره‌ای است متشکل از دو بخش دستاوردهای علمی و مسابقات پژوهشی که هر ساله با هدف تقویت و توسعه روحیه تحقیق و پژوهش در سطح دانش‌آموزی برگزار می‌گردد.
در بخش دستاوردهای علمی این جشنواره؛ اختراعات، اکتشافات و مقالات شرکت‌کنندگان در ۱۱ حوزه‌ی برق و الکترونیک، علوم انسانی، مکانیک، هنر و عکاسی، ادبیات و زبان فارسی، ریاضی، شیمی، فیزیک و اخترفیزیک، پزشکی و علوم زیستی، کامپیوتر و معماری به رقابت می‌پردازند.
در بخش مسابقات، دست‌سازه‌های دانش‌آموزان در حوزه‌های رباتیک، هوافضا، آی تی، ماشین‌های شیمیایی و سازه‌های ماکارونی به رقابت گذاشته می‌شوند.

این جشنواره هر ساله در یکی از دانشگاه‌های مطرح پایتخت نظیر دانشگاه شهید رجایی، دانشگاه شهید عباسپور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و … برگزار می‌گردد.

مقام های برتر نهمین دوره مسابقات پژوهشی سلام کاپ

  • مقام اول طراحی ماشین های شیمیایی : پارسا زاهدی ، علیرضا مجرب ، بردیا پناهی
  • مقام اول بخش پیشرفته کواسپیس : علیرضا تاج بان – دانیال کلانتری – علی توانا
  • مقام اول هوافضا مشترک : محمد حسین فقیهی – آرتین خدادادی
  • مقام دوم کواسپیس مقدماتی : هیربد فودازی – دانیال شریفی – امیرعلی فیضی
  • مقام سوم کواسپیس مقدماتی : نیما ظهوری – امیرعلی امیرک – کامیار فلاحی
  • مقام سوم طراحی ماشین های شیمیایی : آرسن بنای عمرانی – آرشا صادق – پادرا کشاورزی

اسامی نفرات برتر مقالات پژوهشی سلام کاپ

  • مقام اول مقالات علمی – پژوهشی فنی مهندسی : سهیل بولوردی – پارسا فتحی ناز
  • مقام سوم مقالات علمی – پژوهشی فنی مهندسی : یاسین خوشبخت
  • مقام اول مقالات علمی – پژوهشی معماری : نریمان فتحی – محمد حسین عبدی – مهراد ارباب
  • مقام دوم مقالات علمی – پژوهشی معماری : الیا خلج تهرانی – ایمان خلجی – آروین ممیز – وفا باقری – سپنا ترهنده
  • مقام سوم مقالات علمی – پژوهشی معماری : کارن احمدی – آرسام شعرایی راد – یزدان مرتجی – علی غمین
  • مقام اول مقالات علمی پژوهشی زیست پزشکی : کورش نجاتی – پرهام یعقوبی – سامان محسنیان
  • مقام سوم مقالات علمی پژوهشی ریست پزشکی : علیرضا یزدی – رسول سقری – سامان امینیان

اسامی نفرات برتر مقالات و پروژه های پژوهشی (شایسته تقدیر) سلام کاپ

  • مقام اول پروژه علمی پژوهشی پروژه هوافضا : علیرضا انصاری
  • گروه اول مقالات علمی پژوهشی معماری  : کیهان مطلب نژاد – ایلیا ملک – کورش کلانتری – سام رستمی فر
  • گروه دوم مقالات علمی پژوهشی معماری : کورش شیخ حسینی – محمد امین عباسی – نیکراد تاجیک – طاها نوروز زهرایی
  • گروه اول مقالات علمی پژوهشی زیست پزشکی : علی کریمی – ایلیا بخارایی
  • گروه دوم مقالات علمی پژوهشی زیست پزشکی : علیرضا عباسی – آروین عزیز نژاد

اسامی نفرات مسابقات پروژه های پژوهشی ( رباتیک ) سلام کاپ

  • رتبه دوم برنامه نویسی مسابقات رباتیک : علیرضا رضایی
  • رتبه دوم مکانیک مسابقات رباتیک : امیرعلی براداران ستارزاده
  • رتیه دوم الکترونیک مسابقات رباتیک : امیرحسین بهراد رضایی – سبحان عزیزی

برای شرکت در مسابقات ابتدا باید در سایت مدرسه و یا مرکزی که از آن قصد شرکت در مسابقه را دارید، با استفاده از منوی ثبت نام، ثبت نمایید. دقت داشته باشید، تیم ها با توجه به مراکزی که از آن شرکت کرده اند تقسیم بندی می شوند. در صورتی که به صورت آزاد می خواهید در مسابقات شرکت کنید. نام مرکز را آزاد وارد نمایید. یادآوری این نکته الزامی است که شرکت برای عموم مدارس کشور آزاد می باشد.