مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۹ سیدنی استرالیا

مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا ۲۰۱۹، در بخش ربات‌های صنعتی، ربات انسان نما، ربات فوتبالیست، ربات‌های شبیه ساز و امدادگر مجازی با تیم‌هایی از کشور‌های هلند، سنگاپور، آلمان، فرانسه، چین، ژاپن، اندونزی و استرالیا ایران و… برگزار گردید. مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا ۲۰۱۹ در دو بخش لیگ‌های دانش آموزی و دانشجویی تا ۱۷ تیر ماه در شهر سیدنی استرلیا برگزار شد.

کسب مقام دوم درلیگ شبیه ساز امدادگر مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۹ سیدنی استرالیا

افتخار مقام دوم لیگ شبیه ساز امدادگر بخش دانشجویی توسط دانش آموزان: علیرضا آقایاری، کسری علی اکبر شیرازی، آرتین عزیزیان کسب گردید.

مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا ۲۰۱۹، در این رقابت‌ها که در شهر سیدنی استرالیا برگزاری شد؛ تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ‌های مختلف رباتیک به رقابت با یکدیگر پرداختند.
در لیگ ربات‌های صنعتی نیز هفت تیم از کشورهایی از جمله هلند، سنگاپور، آلمان، ایران و … به رقابت پرداختند و در لیگ ربات انسان‌نما کشورهای فرانسه، چین، ژاپن، آلمان، اندونزی، استرالیا و ایران و … حضور داشتند.
در لیگ ربات فوتبالیست سایز کوچک ۲۰ تیم از کشورهایی از جمله آلمان، چین، کانادا، هلند، برزیل، فرانسه، ایران و … .
در لیگ ربات امدادگر واقعی ۱۹ تیم از کشورهایی از جمله ژاپن، آلمان، آمریکا، چین، کانادا، سنگاپور، مکزیک، تایلند، ایران و … .
در لیگ ربات‌های شبیه‌ساز و امدادگر مجازی (تیم دبیرستان سلام اسلام) در لیگ امدادگر مجازی با سایر تیم های صاحب نام همچون تیم دانشگاه کنت از آمریکا به رقابت پرداختند و به مقام دوم این مسابقات دست پیدا کرد.
مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا ۲۰۱۹ از ۲ تا ۸ جولای (۱۱ تا ۱۷ تیر ماه) در شهر سیدنی برگزار گردید.