Math Olympiad

افتخار آفرینی

Iran

مسابقه

Science

Sports Olympiad

Research

Computer Olympiad

Asia

Star

Chemistry Olympiad

international

سلام کاپ

سلام اسلام

Astronomy Olympics

Robo Cup

scientific contest

Salam Eslam

نفرات برتر

نام و نام خانوادگی پایه نام مسابقه رشته رتبه
آرمان پور مقیم هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک داستان نویسی اول
آرین ورنوس هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک وبلاگ نویسی سوم
محمد مهدی امیری نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک منبت اول
آرمین عطارد هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک خوشنویسی اول
امیر سالار ناصری هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک طراحی اول
اشکان مجیدی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک احکام اول
امیر مهدی نوری هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک احکام اول
آرمین محمدیان هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک احکام دوم
محمد علی پارسایی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک مداحی سوم
متین مسلمی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک مداحی سوم
دانیال آذر باز نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک داستان نویسی اول
امید سجادی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر دوم
امیر مهدی نوری هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر دوم
مهیار دهقانی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر دوم
عرفان رضائی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر دوم
یاشار رضائی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه شعر اول
دانیال آذر باز نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه داستان نویسی اول
امیر طاها تبریزی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی دوم
مانی لطفی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی دوم
عرشیا داننده نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی سوم
آرمین عطارد هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی سوم
شایان محمد تقی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه عکاسی سوم
یاشار رضائی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه مفاهیم قرآن اول
سپهر فکری هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نهج البلاغه دوم
امیر محمد نظامی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه صحیفه سجادیه دوم
رادین غفوری اصل هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نهج البلاغه دوم
ایلیا بیات ترک هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه اذان دوم
امیر بارد بارانی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه اذان سوم
متین مسلمی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه تکخوانی اول
پوریا حجاریان هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه همنوازی اول
امیرعلی ناظریان نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه همنوازی اول
سروش مستوفی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه همنوازی اول
داریوش منوچهری هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه همنوازی اول

افتخارات فرهنگی در سال ۱۳۹۷ – ۱۳۹۶

افتخارات فرهنگی دانش آموزان سلام اسلام پسرانه دوره اول

افتخارات هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنرى ” اسوه حسنه “

افتخارات مسابقات فرهنگی منطقه ۱ آموزش و پرورش

دیگر افتخارات

افتخارات دانش آموزان سلام اسلام پسرانه دوره اول

© کپی رایت - دبیرستان پسرانه سلام اسلام (دوره اول) - Enfold Theme by Kriesi