Math Olympiad

افتخار آفرینی

Iran

مسابقه

Science

Sports Olympiad

Research

Computer Olympiad

Asia

Star

Chemistry Olympiad

international

سلام کاپ

سلام اسلام

Astronomy Olympics

Robo Cup

scientific contest

Salam Eslam

نفرات برتر

نام و نام خانوادگی پایه نام مسابقه رشته رتبه
آرمان پور مقیم نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک داستان نویسی سوم
آرین ورنوس نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک فیلم کوتاه اول
مهیار دهقانی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک فیلم کوتاه اول
دانیال تمیزی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک فیلم کوتاه اول
امیر مهدی نوری نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک فیلم کوتاه اول
شایان محمد تقی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک احکام سوم
محمدمتین مسلمی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکخوانی اول
حسین مهریاری نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک مفاهیم قرآن اول
فراز محمد ولی زاده هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک دو میدانی دوم
امیر سالار ناصری نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک دو میدانی اول
رادین غفوری اصل هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نهج البلاغه دوم
مانی شاه حسینی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک داستان نویسی دوم
علیرضا تاجر نیا نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک خوشنویسی اول
آبتین کریمی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تک نوازی اول
آرتین عزیزان نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تک نوازی دوم
امیرمهدی نوری هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر سوم
مهیار دهقانی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر سوم
یاسین خوشبخت هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر سوم
محمد رضا قدیمی نژاد نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تئاتر سوم
سروش مستوفی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تک نوازی سوم
ماهان سیدآقایی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تک نوازی دوم
کارن احمدی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تک نوازی اول
آیدین کریمی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تک نوازی سوم
امیرعلی کمال خانی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی اول
محمدامین سالمی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه بازیگری اول
سینا اصطهباناتی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه احکام دوم
پدرام حاج کاظمیان هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه داستان نویسی دوم
امیر سالار ناصری نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه طراحی دوم
حسین مهریاری نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی اول
امیرعلی ناظریان نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه همنوازی اول
علیرضا تاجرنیا نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی اول
دانیال تمیزی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه عکاسی دوم
امید افتخاری هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه معرق دوم
مهرزاد ثامنی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه احکام اول
ایلیا رفیع زاده هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه احکام دوم
محمدپارسا امیری هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه اذان اول
پارسا زاهدی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه معرق دوم
مهران تهرانی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه اذان سوم
آرین صادقی مجرد هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه معرق دوم
علیرضا تاجر نیا نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه قرات قرآن اول
فرزام نظری هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه خوشنویسی دوم
علیرضا کابلی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه مشاعره دوم
سروش مستوفی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه مشاعره دوم
شایان محمد تقی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه مشاعره دوم
فراز محمد ولی زاده نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نمایش نامه خوانی دوم
کسری علیزاده نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نمایش نامه خوانی دوم
مسیحا علیین نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نمایش نامه خوانی دوم
سورنا خدایار نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نمایش نامه خوانی دوم
آرمان پور مقیم نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه داستان نویسی سوم
محمد رضا درودیان هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه قرات قرآن سوم

افتخارات فرهنگی در سال ۱۳۹۸ – ۱۳۹۷

افتخارات فرهنگی دانش آموزان سلام اسلام پسرانه دوره اول

افتخارات هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنرى ” اسوه حسنه “

افتخارات مسابقات فرهنگی منطقه ۱ آموزش و پرورش

دیگر افتخارات

افتخارات دانش آموزان سلام اسلام پسرانه دوره اول

© کپی رایت - دبیرستان پسرانه سلام اسلام (دوره اول) - Enfold Theme by Kriesi