Math Olympiad

افتخار آفرینی

Iran

مسابقه

Science

Sports Olympiad

Research

Computer Olympiad

Asia

Star

Chemistry Olympiad

international

سلام کاپ

سلام اسلام

Astronomy Olympics

Robo Cup

scientific contest

Salam Eslam

گالری تصاویر
مقالات و خبر
ارسال آثار

نفرات برتر

نام و نام خانوادگی پایه نام مسابقه رشته رتبه
امیرعلی برادران نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی دف اول
امیرعلی زند هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکخوانی اول
آرتام بوربور هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نمایش عروسکی اول
باربد بنده یزدانی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک قصه گویی اول
سهیل بولوردی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی ویالن اول
بهنود ادبی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی گیتار اول
عرشیا دهقان پور نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی گیتاربرقی اول
فرنام محمدعلیزاده هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی ارگ اول
مهراب کریمی هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نمایش پرده خوانی اول
امیرعلی کمالخانی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک خوشنویسی اول
آرسام شعرائی راد نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نمایش رنگ روغن اول
پایا حاتمی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک معرق کاری اول
پارسا قاسمی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نقالی دوم
پرهام سمیاری هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک طراحی دوم
طاها نوروززهرائی هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک پانتومیم دوم
کارن احمدی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی پیانو دوم
محمدارسلان ایل بیگی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی تنبک دوم
مسیح امامی پناه هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک استندآپ کمدی دوم
کیهان مطلب نژاد هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نمایشنامه خوانی دوم
آرتین بهرام زاده هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی گیتار سوم
باربد بنده یزدانی هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک داستان نویسی سوم
رادوین اخوان هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی تار سوم
مهراد پورسیف هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نقاشی آبرنگ سوم
کامیار علی اصغرزاده هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی ویالن سوم
هیربد فودازی هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک داستان نویسی سوم
ونداد آقازاده هشتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی تنبک سوم
رامان پگاه نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک تکنوازی پیانو سوم
علی کریمی نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نمایش مجری گری سوم
امیرصدرا شفیعی هفتم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نقاشی گواش سوم
امیرمحمد نوفر نهم مسابقات فرهنگی هنری منطقه یک نقاشی مداد رنگی سوم
مانی فروهر هشتم مسابقات قرآن و عترت منطقه یک صحیفه سجادیه اول
مهراد پورسیف هفتم مسابقات قرآن و عترت منطقه یک قرائت قرآن اول
هیربد فودازی هفتم مسابقات قرآن و عترت منطقه یک مفاهیم قرآن دوم
علی کریمی نهم مسابقات قرآن و عترت منطقه یک قرائت قرآن دوم
امیرمحمد نوفر نهم مسابقات قرآن و عترت منطقه یک مفاهیم قرآن سوم
رامتین توکلی نهم مسابقات قرآن و عترت منطقه یک صحیفه سجادیه سوم
محمدامین عباسی هفتم مسابقات قرآن و عترت منطقه یک قرائت قرآن سوم
پارسا قاسمی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نقالی اول
رامتین توکلی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه صحیفه سجادیه اول
هیربد فودازی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه مفاهیم قرآن اول
پارسا سیف الدین هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه کتابخوانی اول
کامیار فلاحتی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه عکس برتر اول
رادوین اخوان هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه صحیفه سجادیه دوم
امیرعلی زند هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه تکخوانی دوم
امیرحسن نوروزی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه مفاهیم قرآن دوم
سامان محسنیان نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نقاشی سوم
پایا حاتمی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه کاریکاتور سوم
علی توانا نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نهج البلاغه سوم
کامران عظیمی هشتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه انشای نماز سوم
کامیار فلاحتی هفتم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه عکاسی پنجم
سینا اصطهباناتی نهم مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه نقاشی پنجم

تالار افتخارات فرهنگی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

افتخارات فرهنگی دانش آموزان سلام اسلام پسرانه دوره اول

افتخارات هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنرى ” اسوه حسنه “

افتخارات مسابقات فرهنگی منطقه ۱ آموزش و پرورش

دیگر افتخارات

افتخارات دانش آموزان سلام اسلام پسرانه دوره اول

© کپی رایت - دبیرستان پسرانه سلام اسلام (دوره اول) - Enfold Theme by Kriesi