دبیرستان دخترانه سلام اسلام

سامانه مراحل پذیرش مجموعه مدارس سلام
پذیرش مدارس سلام
پذیرش مدارس سلام

مجموعه مدارس سلام

پیام جناب آقای دکتر فاضل، مدیرعامل محترم مجموعه مدارس سلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

بسمه تعالی

با سلام و صلوات و ادای احترام به سرور آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش، به لطف خداوند بزرگ و تلاش بی‌وقفه همکاران‌مان سال تحصیلی جدید را متفاوت از همه‌ی سال‌ها آغاز می‌کنیم.

از اسفند ماه ۱۳۹۸ که همه، با شگفتی بزرگ کرونا و تعطیلی مدارس مواجه شدیم شاید تصور نمی‌کردیم که تا ۶ ماه، نتوانیم فرزندان‎مان را در مدرسه ببینیم.
از همان ابتدا به کمک سامانه الکترونیک مدیریت آموزش مدارس سلام و تلاش‌های شبانه‌روزی همکارانمان، روند ارائه خدمات تعلیم و تربیت را در فضای مجازی تداوم بخشیدیم و شاهد موفقیتهای چشمگیری بودیم در حالی که به نظر می‌رسید مدارس تعطیل شده‌اند و همکاران مدارس نیز می‌توانند استراحت کنند به جرات می‌توان گفت فعالیت همکاران‌مان چند برابر شد، جا دارد تشکر ویژه خود را از تمامی همکاران گرانقدر اعلام نمایم.

با تقویت زیرساخت‌های مدارس سلام، فراهم‌نمودن سخت‌افزارهای مناسب برای مدارس و معلمان، آموزش‌های تکمیلی همکاران و تولید محتواهای کیفی و در نهایت رونمایی از نسخه جدید سامانه ELMS مجموعه مدارس سلام، در ۳ نظرسنجی که در این ۶ ماه از اولیا و دانش آموزان مدارس بعمل آمد، با رضایتمندی کلی قریب به ۹۰ درصد روبرو شدیم.

اکنون ضمن تشکر از اولیا و دانش آموزان عزیز که انرژی مضاعف به معلمان و کارکنان مدارس سلام داده‌اند آمادگی کامل خود را برای استمرار فعالیتهای آموزشی و پرورشی در سال تحصیلی آتی به شما عزیزان اعلام می‌کنیم و حال که در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با شرایطی متفاوت روبرو می‌باشیم، دغدغه‌ها و نگرانی‌های اولیای گرامی نصب‌العین مدیران و پرسنل اجرایی و آموزشی مجموعه مدارس سلام می‌باشد و با توجه به تنوع تصمیمات پیش‌رو این آرامش و اطمینان را به همه دانش‌آموزان عزیز و خانواده‌های محترمشان می‌دهیم که با مشارکت همگانی، نسبت به کیفیت آموزش و تربیت فرزندانمان همانند گذشته استوار و با صلابت پیش خواهیم رفت و همچنان هوشمندانه حفظ سلامت و تندرستی امانت‌های شما خانواده‌های گرامی، سر‌لوحه هر اقدامی قرار خواهد گرفت.

همواره سختی‌ها مقدمه ای برای رسیدن به پیروزی های بزرگ است. با توکل به خداوند متعال سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ سالی سرشار از تلاش و کوشش، کامیابی و موفقیت و فتح قله های علم و معرفت برای همه شما فرزندان عزیز خواهد بود.

امیدوارم همزمان با بازگشت به شرایط عادی و حضور عزیزان دلبندمان در مدارس دوباره شاهد شور، هیجان، انگیزه و نشاط در مدارس باشیم، برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت و سربلندی دارم.

دختران عزیزم سلام‌؛
با دیدن عکس هایتان در مدرسه خاطرات خوش روزهایی که بدون هیچ ترس و نگرانی در کنار هم بودیم برایمان تازه شد.
بسیار دلتنگ حضور پر شور و اشتیاقتان در مدرسه هستیم،
دلتنگ خواندن سرودهای صبحگاهی، سر و صدای زنگ های تفریح و شوق حضور در کلاس های درس
دلتنگ نگاه های پر مهر و لبخندهای گاه و بی گاهتان ….
اما می دانیم که این روزهای سخت هم خواهد گذشت و ما بی صبرانه حضورتان را روزشماری می کنیم تا باری دیگر لحظه های خوب و پر از موفقیتی را در کنار هم رقم بزنیم.

دوستتان داریم و دلتنگتان هستیم.

کادر اداری اسلام

::.افتخارات اسلام.::

آموزشی،پژوهشی،فرهنگی،ورزشی

دستاوردهای بین المللی و ارائه فناوری جدید، ارائه نظریه و ایده جدید، تولید دانش فنی، ثبت اختراع و…دانش آموزان دبیرستان متفاوت سلام اسلام

::.مصاحبه ها.::

مصاحبه با آقای دکتر معیر و خانم دکتر مشایخی

اساتید نمونه آموزشی

اساتید دبیرستان دخترانه دوره اول سلام اسلام با داشتن تجربه و دانش لازم سعی در آموزش پژوهش محور دانش آموزان با رویکرد کاربرد آن در آینده دارند.

محیطی کاملا تخصصی

دبیرستان اسلام با بهره گیری از ابزار و لوازم کمک آموزشی و کارگاه های فنی شرایط مناسبی را برای تفهیم مطالب آموزشی در اختیار دانش آموزان خود قرار می دهد.

آموزش پژوهش محور

شیوه پژوهش محور‌ دوره‌ای با محوریت پژوهش است که دستاورد آن ارائه فناوری جدید، ارائه نظریه و ایده جدید، تولید دانش فنی، ثبت اختراع و غیره است.

::.افتخارات جهانی سلام اسلام.::

::.آخرین اخبار و رویدادها.::

::. اخبار پایه نهم .::

::. اخبار پایه هشتم .::

::. اخبار پایه هفتم .::

::.آخرین اخبار پژوهشی و آموزشی.::

::.آخرین اخبار فرهنگی و ورزشی.::


بیانیه راهبردی مجموعه مدارس سلام

با احساس مسئولیتی که در جریان دوران تواناییمان در عرصه آموزش و پرورش ایران اسلامی در فرصت پس از انقلاب عزیزمان برایمان پیش آمد، ابتدا خدا را شاکریم که توفیق خدمت در این برهه تاریخی و این عرصه عظیم معنوی را فراهم فرمود که لایق ادعای ایمان باشیم به مصداق (( المومن وفقه الله لکل خیر )) همه آنچه را داریم از او می‌دانی%D

© تمامی حقوق سایت متعلق به مدرسه سلام اسلام می باشد. - Enfold Theme by Kriesi